پیام تبریک مدیر عامل بیمه البرز به مناسبت آغاز شصتمین سال تاسیس شرکت بیمه البرز

  • 1397/04/28
بسمه تعالی


امروز با قدم گذاردن به ۲۸ تیرماه یکهزار و سیصد و نود و هفت هجری شمسی، به طور رسمی وارد شصتمین سال از آغاز حضور سرافرازانه شرکت بیمه البرز به صنعت بیمه شدیم. حضوری که از خواست و اراده بزرگ موسسان شرکت نشات گرفت و در گذر ۵۹ سال توانسته از پشتوانه دولت، اشخاص حقوقی و حقیقی بزرگ دیگری نیز در ترکیب سهامداران خود بهره مند شود.
شرکت بیمه البرز همچون دیگر بنگاه‌های اقتصادی کشور متاثر از فراز و نشیب‌های کشور از جمله پیروزی انقلاب اسلامی و درپی آن ملی شدن صنعت بیمه کشور، جنگ تحمیلی و به دنبال آن تامین و پوشش سرمایه‌های ملی به ویژه زیرساخت‌های میهن اسلامیمان و پس از آن،‌اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه از سوی دشمنان و بدخواهان این مرز و بوم، افت و خیزهای زیادی را تجربه کرده است اما با تکیه بر سرمایه نیروی انسانی متعهد و تلاشگر و فعالیت مبتنی بر تخصص و حرفه‌ای‌گری توانسته است در شش دهه فعالیت حرفه‌ای، ‌اعتماد مشتریان خود را جلب کند و بر همین اساس هم اکنون بیمه البرز مشتریانی وفادار دارد که با باور و اعتقاد راسخی که به بیمه البرز دارند بیمه‌گر خودشان را در فراز و نشیب‌ها همراهی کرده‌اند.
بی شک، سرمایه بزرگ مشتریان وفادار وماندگار بیمه‌البرز حاصل تلاش کارکنان ونمایندگان محترم شرکت از بدو تاسیس می‌باشد وحضور مشتریان خوب و وفادار بیمه البرز حاصل حسن رفتار و صداقت و تخصص کارکنان خدوم و متعهد از گذشته های دور تا کنون است.
شرکت بیمه البرز از آغاز تاسیس تا کنون همواره سعی کرده است بهترین خدمات را به هموطنان گرامی عرضه کند و با سرلوحه قرار دادن اصل مشتری مداری در برنامه‌ها،‌اهداف و استراتژی خود، توانسته است رتبه های برتری بیشماری را در کارنامه خود و برای آیندگان به یادگار بگذارد که از آن جمله می توان به کسب مقام اول مشتری مداری و جلب رضایت مراجعان طی ۹ سال متوالی در بین تمامی شرکت‌های بیمه اشاره کرد.
امروز خرسندیم که در محافل مختلف کشور از بیمه البرز به خاطر عملکرد خوب به ویژه پرداخت به هنگام خسارت‌ها به نیکی و افتخار یاد می‌کنند. چه در حوادث گذشته دور مثل آتش سوزی در بازار بزرگ در دهه ۴۰ شمسی که بیمه البرز با استقرار واحد سیار پرداخت خسارت در محل، چک خسارت را به زیان‌دیدگان پرداخت کرد و چه در حوادث سال های نزدیک‌تر مثل حادثه پتروشیمی شازند اراک و زلزله منطقه غرب کشور. 
کسب رتبه اول شفافیت مالی، رتبه اول انفورماتیک،‌ سطح یک توانگری مالی، شفاف‌ترین شرکت بیمه بورسی از لحاظ کیفیت افشا و اطلاع‌رسانی از دیگر دستاوردهای بیمه البرز در سال های گذشته بوده است.
امروز در جشن آغاز شصتمین سال فعالیت بیمه البرز امیدوارم خدمات صادقانه و تلاش مستمر کارکنان و نمایندگان که برای شرکت بیمه البرز آبرو و اعتبار در عرصه خدمتگزاری و مشتری‌مداری را به همراه آورده است با استعانت از پروردگار متعال در سال‌های پیش رو مستدام باشد.
بی شک،کسب رضایت مشتریان و افکارعمومی ومسوولان از طریق التزام به قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سر لوحه برنامه‌ریزی‌ها در بیمه البرز خواهد بود و پاسخگویی و شفافیت در مدیریت و اجرا ،‌ تعهد همیشگی ما می باشد .
اینک در آغاز مسیر شصت سالگی ،‌ نام و برند ۶۰ ساله بیمه البرز را ارج بنهیم و با عملکرد خوب خود،‌ برند بیمه البرز را که از گذشتگان به ارث برده ایم همچنان خوشنام حفظ کنیم و به آیندگان تحویل دهیم.
از پروردگار متعال، توانگری و ماندگاری بیش از پیش شرکت معظم بیمه البرز و سلامتی و بهروزی همه پیشینیان، ‌مشتریان، کارکنان ، نمایندگان، سهامداران محترم و خانواده‌های معزز ایشان را خواستارم.

با ما در ارتباط باشید

با ما باشید تا از آخرین اخبار بیمه ای مطلع شوید.